با توجه به تغطیلی 20 ساله خیریه انصارالمومنین ایثار و آغاز به کار مجدد آن، امروز در خدمت مدیر عامل جدید خیریه هستیم و برای حسن آغاز ضمن معرفی خودتان از دلیل تعطیلی 20 ساله و چرایی راه اندازی مجدد بفرمایید؟

به نام خدا، بنده پیمان نجفی هستم، حقیقتا از دلایل تعطیلی 20 ساله خیلی اطلاع ندارم، چون چند ماهی است که خداوند به من توفیق ورود در این عرصه را ارزانی داشته است. اما قسمت دوم سئوال شما باید عرض کنم، چون پدر بنده از پزشکان معتبر در تخصص نفرولوژیست هستند، و علاقه مند در بحث دیالیز صفاقی، لذا تصمیم گرفتیم از طریق خیریه این موضوع را گسترش بدیم. پس خداوند هم توفیق داد با یکی از بیماران قدیمی پدر که ایشان هم دیالیز صفاقی می شدند. و با مشورت ایشان پیشنهاد خیریه انصارالمومنین را دادند. که ما هم پذیرفتیم و اکنون هم در خدمت شمائیم.

اما سئوال دوم، رویکر آتی خیریه را چه می بینید و برنامه اصلی تان چیست؟

همان طور که عرض کردم چند ماهی است شروع کردیم و الان مشغول اماده کردن زیر ساخت ها هستیم. مانند سایت، اوراق اداری، و از همه مهم تر نقل و انتقال رسمی که ان شالله به زوری انجام خواهد گرفت. اما قسمت دوم همان طور که در بالا عرض شد. سیاست خیریه ورود به مباحث پزشکی و بخصوص دیالیز صفاقی خواهد بود.

با توجه به زیادی مشغله شما سئوال آخر را مطرح می کنم و این که جهت تامین مسائل مالی چه برنامه ای دارید و در اخر هم اگر شماره حسابی جهت واریز خیرین و مشارکت مردم دارید، اعلام بفرمایید؟

رویکرد در امدی ما بیشتر توسل به کمک های خیرین هست که ان شالله با برنامه ریزی بتوانیم آن را محقق کنیم. والسلام

شماره حساب را بفرمایید؛ با توجه به راه اندازی جدید و در دستور کار بودن مراحل نقل و انتقال قانونی به هیئت مدیره جدید و غیره که به طبع چون حق امضاء ها مشخص نشده پس فعلا حسابی افتتاح نشده که ان شالله بمحض طی مراحل اعلام خواهد شد.

با تشکر از جناب دکتر پیمان نجفی مدیر عامل جدید خیریه انصارالمومنین ایثار که وقتشون را به ما دادند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *